Członkowie OM NSZZ”Solidarność” Marynarzy i Rybaków, którzy posiadają elektroniczną legitymacjię mogą skorzystać z rabatów na stacjach LOTOS, a także ze zniżki na ubezpieczenia w PZU, w ramach programu Klub PZU Pomoc dla NSZZ „Solidarność” oraz skorzystać ze specjalnej oferty Banku Pekao S.A.

O zasadach uzyskania zniżek piszemy poniżej. Jednak, aby z nich skorzystać, należy w pierwszej kolejności wyrobić sobie legitymację elektroniczną.

Wniosek o wydanie elektronicznej legitymacji OM NSZZ „Solidarność” Marynarzy i Rybaków można uzyskać w naszym biurze lub po wysłaniu maila, że chcemy uzyskać formularze pod adres marynarz@nms.org.pl . Należy go wypełnić, podpisać i przekazać do do nas.

Klub PZU Pomoc dla NSZZ „Solidarność”
Członkowie „Solidarności” z elektroniczną legitymacją mogą liczyć na 10 proc. zniżki na ubezpieczenia w PZU w ramach programu Klub PZU Pomoc dla NSZZ „Solidarność”.

Aby uzyskać dostęp do programu, wystarczy wypełnić formularz przystąpienia do Klubu PZU Pomoc dla NSZZ „Solidarność”, a następnie udać się do agenta PZU SA i przed zawarciem umowy ubezpieczenia podać numer PESEL. Agent sprawdzi uprawnienia do zniżki, której udzieli po pozytywnej weryfikacji.

O czym należy pamiętać?
zniżka dotyczy wyłącznie umów z rocznym okresem ubezpieczenia,
właściciel karty musi występować w umowie jako ubezpieczony,
zniżka musi być zgodna z regulacjami dotyczącymi składki minimalnej,
z tytułu posiadania Karty PZU Pomoc przysługuje tylko jedna zniżka w ramach jednej umowy ubezpieczenia.
Zniżka przysługuje na:
PZU Auto: AC, OC, NNW Max,
PZU Dom,
PZU NNW – ogólne, umowy indywidualne i rodzinne,
PZU Gospodarstwo Rolne: Obowiązkowe ubezpieczenie budynków, OC Rolnika, Mienie ruchome, NNW Rolnika,
PZU Wojażer.
Poza przedstawioną ofertą członkowie „S” otrzymają dostęp do obsługi prawnej, możliwości sprawdzenia pojazdu przez specjalistów przed zakupem, pomocy przy sprzedaży auta, rabatów na bilety do kin Helios oraz rabatów na sprzęt AGD marki Philips. Szczegółowa oferta dostępna jest pod adresem: klubpzupomoc.pzu.pl/nszz-solidarnosc.

Pekao S.A.
Również Pekao S.A. przygotowało ciekawą ofertę dotyczącą swoich usług, zarówno dla poszczególnych członków, jak i organizacji związkowych. Warunkiem skorzystania z niej jest przedstawienie legitymacji NSZZ „Solidarność” w placówce Banku Pekao S.A. Zakłada ona chociażby darmowe: prowadzenie rachunku płatniczego, obsługę karty debetowej czy wypłaty z obcych bankomatów przez 24 miesiące od daty zawarcia umowy o kartę.

LOTOS
Związkowcy oraz ich rodziny otrzymują zniżki na paliwa, myjnie, oleje i płyny do spryskiwaczy oraz produkty z menu Cafe Punkt.

Spółka LOTOS oferuje jednolite stawki rabatowe. Użytkownicy związkowych kart otrzymują rabaty: 10 groszy – za każdy litr paliwa standardowego (Pb95, ON, LPG) lub 15 groszy – paliwa premium LOTOS Dynamic (Pb98, ON), Gaz LPG: 7 groszy/litr, a także 10-procentową zniżkę na produkty z menu Cafe Punkt, zakup olejów i płynów do spryskiwaczy oraz 15-procentową zniżkę na usługi myjni.

Do każdego zakupu paliwa lub usługi będą naliczane punkty na kartę Navigator wg uzgodnionego algorytmu. Punkty te będzie można wymienić na wiele produktów przemysłowych znajdujących się w katalogu https://lotosnavigator.pl/nagrody.

Źródło: www.solidarnosc.org.pl

wellmedia