Szanowne Koleżanki i Koledzy

należący do NSZZ „Solidarność’ Marynarzy i Rybaków

 

Mamy obowiązek walczyć o nasze prawa, nasze wartości i przyszłość naszego kraju. Dlatego zwracamy się do Was z gorącym apelem o udział w manifestacji, organizowanej przez NSZZ „Solidarność” we współpracy z naszą siostrzaną organizacją Solidarnością Rolników Indywidualnych, przeciwko tzw. „Zielonemu Ładowi”, która odbędzie się 10 maja na placu Zamkowym w Warszawie o godzinie 12:00.

 

Zielony Ład, który obecnie próbuje się narzucić, zagraża naszemu życiu codziennemu, naszym rodzinom i naszej gospodarce. Oto kilka kluczowych punktów, które dowodzą, dlaczego musimy działać:

 

Ograniczenie Dostępu do Prądu i Ciepła: Zakaz ogrzewania gazem i węglem to atak na nasze podstawowe potrzeby. Nie możemy pozwolić, aby obecne rządy odbierały nam prawo do wyboru.

 

Gigantyczne Podatki na Paliwa i Zakaz Aut Spalinowych: To nie tylko ogromne obciążenie dla naszych portfeli, ale także ograniczenie naszej mobilności i wolności.

 

Przymusowe Dostosowanie Budynków: Nakładanie kosztownych wymagań „zeroemisyjności” na budynki to przesada, która obciąża nas finansowo.

 

Upadek Przemysłu i Bezrobocie: Polityki te grożą zapaścią naszego przemysłu i wzrostem bezrobocia.

 

Drożyzna i Koszty Transportu: Konsekwencje Zielonego Ładu odczujemy również w portfelach podczas codziennych zakupów i podróży.

 

To tylko kilka argumentów przeciwko „Zielonemu Ładowi”, których skutki odczujemy wszyscy. Dlatego razem musimy dać wyraz naszemu sprzeciwowi. Nasza obecność na manifestacji to nasz głos w obronie naszych praw i przyszłości naszego kraju.

 

Osoby, które chciały wziąć udział w manifestacji, prosimy o kontakt telefoniczny do czwartku (włącznie), tj. 25 kwietnia (tel. komórkowy 501097751, tel. biurowy 58 6218541 / 58 6612035

 

Dołączcie do nas 10 maja o godzinie 12:00 na placu Zamkowym w Warszawie. Razem możemy zrobić różnicę!

wellmedia