Przekazujemy Państwu wersję elektroniczną Biuletynu Morskiego nr 4 (82) październik – grudzień 2016. W tym wydaniu zachęcamy m.in. do zapoznania się z treścią stałego cyklu artykułów „Z działalności Krajowej Sekcji Morskiej Marynarzy i Rybaków NSZZ „Solidarność”, gdzie znajdziecie Państwo informacje z zakresu działań Sekcji w sprawie proponowanych zmian w Ustawie o pracy na morzu, o ratyfikacji poprawek do Konwencji o Pracy na Morzu, o zaangażowaniu Sekcji w sprawie poprawy sytuacji w kwestii możliwości odbywania praktyk morskich dla studentów / uczniów szkół morskich.

Polecamy również wywiad z Adamem Mazurkiewiczem – Inspektorem ITF w portach Szczecin/Świnoujście, który dzieli się z czytelnikami swoim 13-letnim doświadczeniem pełnienia funkcji Inspektora ITF. Zamieszczamy również wykaz wszystkich Inspektorów ITF na całym świecie wraz z danymi kontaktowymi.

Marynarzy zainteresowanych otrzymywaniem Biuletynu Morskiego w wersji elektronicznej prosimy o kontakt telefoniczny i/lub e-mailowy: tel.: 58 6218541 lub 58 6612035, e-mail: marynarz@nms.org.pl

wellmedia