Po sukcesie poprzednich aplikacji dla marynarzy, została uruchomiona nowa Aplikacja na stronie ITF Seafarers dla iOS i Android

W marcu 2013 r., ITF uruchomił dwie oddzielne aplikacje – Look up a ship oraz Find an inspector, co pozwoliło marynarzom wyszukiwać informacje z centralnego systemu ITF.

Obie aplikacje miały bardzo pozytywny odzew ze strony marynarzy jak i czarterujących statki co zainspirowało ITF aby połączyć i udoskonalić aplikacje w jednym okienku obsługi dla potrzeb marynarzy.

Udostepniając te aplikacje za darmo dla dwóch najpowszechniej stosowanych systemów operacyjnych smartfonów, mamy nadzieję dotrzeć do tylu marynarzy, do ilu jest to możliwe. Marynarze mogą teraz korzystać z aplikacji do wyszukiwania informacji o statkach, odnaleźć inspektora lub afiliowany związek marynarzy, oraz kontaktować się z infolinią ITF.

Aplikacja na stronie ITF Seafarers zastępuje Look up a ship oraz Find an inspector, które zostały już usunięte z magazynów aplikacji i są dostępne za darmo dla iOS i Android na http://www.itfseafarers.org/seafarer-apps.cfm

Aplikacja na stronie ITF Seafarers będzie się rozwijać i wkrótce spodziewane są nowe funkcje.

Z braterskim pozdrowieniem

Tomas Abrahamsson
Pełniący Obowiązki Koordynatora Morskiego

wellmedia